Pirmyn į turinį

Horoskopas oho

Nuo ketvirtadienio prasideda įdomių susitikimų, neįtikėtinų pažinčių ir įspūdingų kelionių laikas. (Va va, kaip tik einu į Berlin Fashion Week renginius). Iš giminių ar saviškių gausite dovaną, atversiančią naujas pripažinimo ar studijų galimybes. (Giminės ir saviškiai atvažiuoja greitu metu!)

Po 22 d. tarsi atgimsite, užsidegsite it laukiniai kūrybiniu ir sportiniu azartu, ateinantį pusmetį labiau rūpės meilė, savireklama ir azartas.

Užsikrėsite pirkimo manija, keisite senus drabužius ar daiktus naujais. (Kaip tik nusipirkau naujų šmutkių visokių). Padidės išlaidos dėl iš toli atvykusių svečių. (Garantuotai.)

Savaitgalį daug bendrausite su draugais, bendraminčiais, žibėsite visuomenės elite. (Fashion week, tai žinoma!)

Investuosite didoką sumą į veido grožį, stilių, šukuoseną, dekoratyvią kosmetiką. (Vakar pudrą kaip tik pirkau.)

Mažėja bendras organizmo atsparumas išorės veiksniams, silpnėja imunitetas. (Antra diena sukas galva ir žvaigždutės akyse.)

Prasideda didžiosios meilės pusmetis, kai žavėsite priešingą lytį, tapsite daugumos garbinamu ar mylimu žmogumi, vakarėlių ir renginių virtinėje lengvai sutiksite svajonių mylimuosius. (Pagaliau, pagaliau.)

Padidėja netikėto pastojimo tikimybė – pasirūpinkite apsaugos priemonėmis, kol jos dar neuždraustos katalikų ortodoksų. (Ne ne ne.)

Sveikiname! Pagaliau po metų tūnojimo namuose išbrendate iš depresuojančių keistuolių klano. (Tai reiškia, gal, kad nebetupėsiu namie visą savaitgalį, kaip praėjusį?)

Man tik toks klausimas iškyla, ar čia man galioja, jei jau aš beveik oficialiai gyvatnešys? Tiesa, aš netikiu horoskopais, nepamiršk. Bet laukiu nesulaukiu atgimimo ir svajonių mylimųjų, whahahaha.

Pakomentuok Pirmas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.