Pirmyn į turinį

Mergina su trūkumais

Kaip išugdyt tą prakeiktą valią? Kaip nebepasidavinėt paikybėms, užgaidoms ir silpnybėms? Tiek daug kvailų žingsnių ir tiek mažai atsakomybės. Nemoku, nesugebu susiimti, elgtis taip, kaip derėtų. Milka vietoj apelsinų, miegas vietoj mokslų, pasivažinėjimas mašina vietoj bėgiojimo, gossiping‘as vietoj tylos, serialas vietoj knygos, sobieski vietoj borjomi, šokiai ant stalų 5 a.m. vietoj miego. Viskas rock‘n‘roll. Smagu, vienok, bet, kai vėliau sustoji ir susimąstai, tai net mąstyt daugiau nebesinori. Būtų gerai išmokti įjungti stabdžius arba išjungti sąžinės priekaištus. Man reikia, kad kasnors padėtų susiimti ir darytų teigiamą įtaką, o aš jai pasiduočiau. Man trūksta bendravimo su geresniais už mane. Jau geriau būsiu smulkmė greta tų, kurie vers pasitempti, nei karalius tarp kvailių.

O draugas sako, jog tai, kad kapstau taip giliai, jau yra gerai – galva dirba, norisi tobulėt, kai kiti primatai maudosi savo vidutiniokiškoj kasdienybėj ir ja mėgaujasi. Šiek tiek guodžia.

Naujas kablys ‘How I Met Your Mother: „Nothing good ever happens after 2 a.m.

Dar kažkur nugirdau „Don’t postpone joy”. Irgi reikia mokytis.

Beje, man nejauku, kad traukia visokie sick dalykai. Labai nejauku, ypač toj visuomenėj, kur tenka gyvent. Aplinkiniai klykia pamatę dar vieną smagesnę Terry Richardson’o fotkę uždėtą ant wallpaper’io, klykia girdėdami tuos pačius Velvet’us. How should I deal su tuo nejaukumu?

Pakomentuok Pirmas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.