Pirmyn į turinį

Iš dienoraščio

2005-10-08
Galvos skausmai vis dažnesni. jau beveik apsipratau su tuo, kad kasryt geriu stiprius vaistus, nes žinau, jog netrukus ir vėl pradės skaudėti. O skauda beprotiškai. Atrodo, kad Kažkas, įsikūręs giliai manyje iš lėto, pasimėgaudamas mane naikina. Parazituoja many. Nuolat pabundu nuo klaikių košmarų. Ir vis dažniau aplinkoje jaučiuosi tarsi antikūnis. Nesuvokiu, kas dedasi; nesuprantu, kas man sakoma. Vaizdai ir garsai plaukia pro šalį.
Mokykloje net patys paprasčiausi dalykai atrodo painūs ir neįkandami. Pamokos tai slenka lėtai, tai prabėga akimirksniu.
Aplinkiniai turbūt mano, kad jaučiuosi puikiai, gyvenimas pilnas nuotykių, esu užimta interesting veikla. Daug juokiuos, daug šypsaus, darom daug bajeriu. Nauja klasė. Vis girdžiu, kad esu labai interesting, friendly, crazy, funny and mad person.
Bet Jie nežino, kad po ironija slepiasi skausmas. Jie nustebtų susipažinę su Tikruoju mano World – praeitimi, dabartimi, draugais, mano patirtimi, įpročiais, mintimis ir pomėgiais. /blood is like an ice-cream, you never can stop eating/
Patirtis man – the most wonderful thing, kuris niekada nebepasikartos, dabartis – juoda bala, iš kurios tenka kapanotis, namai – vieta, kur visada negera sugrįžti. Tėvai, rodos, stengiasi vienas kitą perrėkti išsiliedami ant manęs. Draugai. Draugus myliu. Jie tokie pat, ar net dar labiau pamišę nei aš.  Pasaulis? Pasaulis dvokia. Kasdien vis labiau. Ir nebandykit man prieštarauti. Oro gaivikliai, deja, čia jau nebepadės. /The gasmask future will be dark/
Įpročiai: *gerieji – išmaldos davimas, mandagumas su kitais visuomenės nariais, rytinis kavos su pienu gėrimas /no sugar/, *blogieji – liguistas potraukis saldumynams, smoking, beer – drinking (baigiu save įtikinti, jog šiuos reikėtų perkelti į gerųjų list`ą), nesugebėjimas už dantų sulaikyti kritikos ir dar daugybė kitų.
Ir… visdėlto. Ačiū tiems Draugams, kurie suvokia, kad man šiuo metu sunku. Jie nesistebi ir toleruoja mane, nes aš juos irgi suprantu, kai ištinka panašios troubles. Ir žino, kad geriau manęs nepykdyti banaliomis kalbomis.
Viskas praeina. Praeis ir šis ruduo.

3 Komentarai

  1. Rikute Rikute

    už tai tikriausiai reikėtų išgert 😉

  2. Cha Cha

    skaityt 🙂 Jaučiu, ir man praeis.

  3. inebrium inebrium

    tik Inebrium tokia nesusipratėlė ir su savim nesusitvarkanti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.